| 7Omar7 a întrebat:

Am o super urgenta, prietenei mele i s-a spart contul de facebook, acela a schimbat si mailul de recuperare, a inceput sa posteze tot felul de poze cu ea, cu mine pe anumite grupuri acele poze nu sunt chiar de vazul tuturor daca ma intelegeti.

Disperarea mea e urmatoarea, prietena mea e " Proasta" daca imi permiteti, cade foarte usor la amenintari si nu a avut o viata tocmai cuminte, partea ce ma framanta e ca o cred in stare sa isi ia viata

Ce sa facem?

Nu e o gluma!

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Calmeaz-o frate nu e capat de tara scrie companiei ce se intampla si va sterge contul cat despre prietena ta trebuie sa o sprijini, gaseste un grup de prieten care e mai normal si nu isi bat joc de ea explica-i ca viitorul este inainte nu are rost sa te sinucizi.Fii aproape de ea si sprijin-o cand are nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! Nimeni n-o să se bage în asta căci o va păți şi el. Poți să dai raport pe Facebook şi să anunţi că acel cont e "spart". Idk altceva.

| CristinaSNC a răspuns:

rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dati in spanac un raport la facebook si gata. penibil mai sunteti unii