| bObby123 a întrebat:

Problema mea e urmatoarea...
Am un cont de metin ro si e-mailul pe care e contul e blocat., si mi-a schimbat unu parola.
Pot sa face ceva sa deblokez e-mailul sau sa aflu parola?

1 răspuns:
| alexandra033 a răspuns:

Iti trebuie parola de la email.Dar cand tiai facut emailu a trebuit sa pui un email alternativ.Intra acolo, Poti sa iti afli parola si daca dai pe yahoo messenger forgot my password si iti apar toate indicatiile acolo ce trebuie sa fac, iar dupa ce poti sa te loghezi pe emailul tau ai acolo emailul de confirmare de la contul tau de metin.2 ro