| Mufix a întrebat:

Daca am "spart" contul de Facebook si de mail cuiva, poate sa afle cine sunt? Suntem din acelasi oras. In rest am schimbat tot, parole, nr de tel, e-mail de recuperare.

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Aseara a incercat o fosta prietena de a mea sa-mi sparga contul!
Mi-au spus ca ultima parola scrisa a fost in Dubai, imediat am aflat cine a fostwinking

| Creierash a răspuns:

Daca mai poate intra pe cont, atunci da, poate afla foarte usor cine a fost.

| Mufix explică (pentru Creierash):

Pai nu mai poate intra pe cont.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Mufix):

Daca persoana respectiva era deja conectata pe Facebook de pe telefon inca poate intra pe cont si iti vede ip-ul

| Raul_Olari_2000 a răspuns:

Exista unele telefoane unde doar scrii numele de Facebook si poti da eject la cine e pe contul lui... daca are tel din ala te-ai fript

| Mufix explică (pentru Raul_Olari_2000):

Dupa ce am schimbat parolele, am dat delogare de pe toate dispozitivele.

| Raul_Olari_2000 a răspuns (pentru Mufix):

Atunci nu mai are cum sa intre nicicum

| denislov a răspuns:

Esti atat de destept incat ai spar contul cuiva si nu stii ca poti fi prins usor? pff