| Vlad082004 a întrebat:

Am o tableta Allview Viva C301 si mi s-a spart ecranul(decat geamul) si as vrea sa il schimb fiindca nu o aveam nici de 4 luni si nu am vrut sa o sparg si cred ca parintii mei o sa se intristeze daca o sa vada ca am spato.Cam cat ar costa sa schimb geamul? Vreau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Iti recomand sa o duci la service, nu te baga tu, ca o faci praf. La prima vedere, teoretic pare usor sa schimbi ecranul, dar practica ne omoara.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

170/200 lei

| Vlad082004 explică (pentru Cedry2k8):

Ok mersi mult.