| Adii_Adii_1996 a întrebat:

Am o tableta de la e-boda si acum 3 zile a ramas fara baterie, dupa ce am pus-o la incarcat pur si simplu nu imi apare nimic.Am crezut ca e ceva de la ea si am lasat-o la incarcat ceva timp, am incercat sa o si pornesc dar in zadar. As dori niste sfaturi sau pareri, dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mânca zăpadă galbenă.
Din poză îmi pari de treabă.
Cât despre tabletă, poate e brick.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca, pe spate, are o gaurica mica de tot. Ia un ac si apasa usor, in gaurica aia, timp de vreo 4-5 secunde. Tableta se va reseta si va porni normal. Sau, cel putin, asa ar trebui.