| mihaell13 a întrebat:

Mi-am luat o tableta e-boda acum cateva zile...azi am bagat-o la incarcat si imi apare o baterie mare care se incarca cu culorile portocaliu(mic), mai rosu (mijlociu) iar verde ca se incarca toata si totul se reia din nou! normal ea nu se incarca asa si imi dadea voie sa merg la aplicatii in timp ce se incarca! am setarile facute la ea si wi.fi dar nu merge! Ajutati-ma si pe mine cu un raspuns care este mai pe intelesul meu!

5 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

Deschide tableta? Iti arata asa deoarece e inchisa tableta, daca era deschisa iti arata ecranul. Stiu asta deoarece si mie mi s-a intamplat asta cu un telefon E-BODA.

| Stoican_Petre_Cosmin_1999 a răspuns:

E-boda... nu merita sa dai 300-1200 ron pe o tableta chinezeasca

| mihaell13 explică (pentru Stoican_Petre_Cosmin_1999):

Am primit-o cadou.dar vad ca decurge bine... apropo la tablete se baga si cartele no? am vazut ca acea placuta de pe spate are suruburi? deci?

| purghel a răspuns:

Incearca sa o stingi de tot si bag-o la incarcat. Dupa ce s-a incarcat de tot scoateo si aprindeo si lasa pana se descarca de tot dupa aia bag-o din nou la incarcat. Daca tableta nusi revine duo la magazinul de unde ai luat-o bafta.

| mihaell13 explică (pentru purghel):

Mersi mult! dar se poate pune si cartela la ea nu?