| dyonx a întrebat:

Am o tableta vonino onyx xs si am pe ia sexyhot si vreau so sterg dar la informatile aplicatiei imi arata numa fortare oprire si dezactivare si cand apas pe ele nu se sterge.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Dai fortare oprire si dezactivare - o aplicatie dezactivata nu are voie sa ruleze, ea o sa fie in continuare prezenta in tableta, dar o sa fie oprita, daca iti sta pe creier (cum imi sta mie), salveaza ce e mai important si da-i un reset la tableta.

| Eastwood a răspuns:

Pai da-i fortare oprire si dezactivare, nu merge dezinstalata aplicatia!winking