| BigBane a întrebat:

Am o problema, cand dau 'wipe data' la tableta ( Vonino Onyx QS ) nu se sterg toate aplicatiile, mai raman cateva care nu erau inainte de a cumpara tableta, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai dai resetare la setarile din fabrica din setarile telefonului. Nu stiu exact cum e dar trebuie sa ai ceva conturi sau copie de rezerva si stergere / resetare. si acolo daca iti da sa bifezi o casuta sa stergi tot. Daca si dupa asta nu se sterge tot inseamna ca si-a facut update si aplicatiile care raman sunt ale tabletei.