| Dawniix a întrebat:

Am pe tableta allwiew gmail si google play. Cum pot sa schim adresa de email la astea doua pentru ca nu gasesc nicaieri log out. Help.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmail şi Google Play de acolo au aceeaşi adresă. Practic, ai cont de Gplay prin adresa de gmail. Dacă vrei să le schimbi şi să pui o altă adresă, te duci în account şi schimbi adresa. Atenţie, va trebui să instalezi de la capăt programele.

| MRcristi24 a răspuns:

Sau te duci in setari si apesi pe revenire la setarile din fabrica, iti da un rebot la tableta si aboi iti va cere sa adaugi un cont google si tu il adaugi pe cel nou facut de tine dp pc sau iti faci unul nou atunci, bay