| Sebi200a a întrebat:

Am placa asta de baza https://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ ID=972
Driverele sunt destul de vechi,sa las windowsul sa le instaleze sau sa le instalez pe fiecare in parte de pe siteul producătorului: chipset,Intel management,lan, audio. Ce varianta este mai buna? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| RealKing01 a răspuns:

Driverele le poti instala cu programul 3DP Chip sau Driver Booster.

| Sebi200a explică (pentru RealKing01):

Am înțeles, ar fi rău dacă le-aș lua de pe site ul producătorului? Sunt cam vechi