| TironClaudiuConstantin19 a întrebat:

Am primit de la școală o tableta Allview h1003lte pro pentru a face ore și avea pe ea red mdm/bento mdm si i-am dat resetare și acum nu mai pot intra pe ea din cauza asta "conectati-va folosind unul dintre conturile proprietarului pentru acest dispozitiv". Se mai poate face ceva? Trebuie sa o duc inapoi la sfârșitul anului.

3 răspunsuri:
| Amethyst01 a răspuns:

Du-te la scoala cu ea si vorbeste cu dirigintele, te va sfatui ce sa faci mai departe.

| Wr3nch a răspuns:

Da se poate facelaughing Ti-am sfatuit in toamna sa nu te joci cu reset si altele, ca e pentru scoala nu jocuri dar nu ai vrut sa asculti. O sa te critice un pic dar probabil scapi fara alte probleme. Dar nu, nu ai cum sa ii bagi contul inapoi singur.

| CentyLox a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele si o sa o duca la Informaticianul scolii sau administratorul conturilor de Classroom. Stai linistit nu ai de ce sa te sperii