| Spotylite a întrebat:

Salut! Am primit o tableta de la scoala AllView H1003LTE PRO, dar cum nu am mai folosit-o de ceva timp am uitat parola. Ce as putea sa fac? Va rog ajutați-ma.

3 răspunsuri:
| TudorRebecca18 a răspuns:

Există o opțiune. Dacă ai încercat opțiunea asta și a dat greși, mergi cu ea la un service.O poți reseta cu ajutorul butoanelor. Uite un link cu un tutorial.Nu e aceeași, dar tot Allview este.https://youtu.be/DoDzLkzMe1s

| waifadore a răspuns:

Cauta pe internet un tutorial. Poate o poti reseta la setarile din fabrica. Daca ai primit parola de la scoala, vorbeste cu administratorul!

| Spotylite explică (pentru waifadore):

Parola e pusa de mine, iar când am încercat sa ii dau resetare din fabrica nu îmi apărea opțiunea.