| ASDWER a întrebat:

Am reinstalat windows 10 pro azi, imi cere sa pun email la contul Microsoft. Stiu username si stiu parola dar nu imi amintesc cum sa scriu bine emailul, cum recuperez nu stiu nici telefonul la cont. Exista vreun program/posibilitate sa aflu cum se scria exact email-ul la acel cont gen "userul"before la reinstalre? Inainte ma logam cu nume gen george89 si parola, acum imi cere email.

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Da-i create local user, e ascuns pe undeva printr-un colt, si o sa si miorlaie ca "e mai bine" cu on-line luzar

| Daktary a răspuns:

Salut, trebuie sa nu fii conectat la internet (wireless sau prin cablu) ca sa poti face un cont local daca este conectat trebuie introduci o adresa de email de Microsoft.