| Mihai2alex a întrebat:

AJUTOR! imi trebuie urgent un raspuns. nu stiu ce i-am facut calculatorului insa am windows xp si inainte cand ma logam imi aparea sa aleg userul,avea un fundal albastru si dupa scria welcome. acum insa(nu imi aduc aminte ce am facut) imi apare un fundal negru, un tabel in care sa scriu numele si parola. inainte cand dadeam start scria shut down computer.acum scrie shut down doar

Răspuns Câştigător
| AndreiCristianul a răspuns:

Intrii la control Panel apoi la User accounts selectezi Change the way users log or off si bifezi ambele casute.
Funda? big grin

| Mihai2alex explică (pentru AndreiCristianul):

Mersi pentru ajutor dar nu am reusit, zice net client services has disabled those features.to enable them please uninstall client internet services.ce sa fac?

1 răspuns: