| Denysa-Myhaela a întrebat:

Am si eu o intrebare am auzit ca se salveaza de ex: un fisier, ceva pe un cd fara nero fara nici un program cum se face?

3 răspunsuri:
| mecfoy a răspuns:

Copiezi direct pe CD in explorer pentru windows xp. Dupa aia ai optiunea Burn CD pe partea dreapta. Alta varianta nu stiu. Recomand CDBurnerXP, gratis si usor de folosit. happy

Abh
| Abh a răspuns:

E recomandat un 3rd party software gen Nero, pentru ca sunt mai stabile. Daca nu iti merge programul, ia-l pe asta, e gratis: http://cdburnerxp.se/en/download

| angelica_6253 a răspuns:

Copiezi direct in cd:p