| Denysa-Myhaela a întrebat:

Am si eu o intrebare am auzit ca se salveaza de ex: un fisier, ceva pe un cd fara nero fara nici un program cum se face?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E recomandat un 3rd party software gen Nero, pentru ca sunt mai stabile. Daca nu iti merge programul, ia-l pe asta, e gratis: http://cdburnerxp.se/en/download

| mecfoy a răspuns:

Copiezi direct pe CD in explorer pentru windows xp. Dupa aia ai optiunea Burn CD pe partea dreapta. Alta varianta nu stiu. Recomand CDBurnerXP, gratis si usor de folosit. happy

| angelica_6253 a răspuns:

Copiezi direct in cd:p