| TooNight a întrebat:

Am o intrebare. thinking Pot converti un fisier powerpoint? Sa il fac. Word, sau alt program?

Răspuns Câştigător
| bubulete a răspuns:

Salut.Deci practic nu se poate un fisier word are extensia.doc sau. docx si powerpoint are extensia.ppt deci nu se poate si repet NU.

| TooNight explică (pentru bubulete):

Ok, multumesc.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare!
Ia uite ce avem noi aici!
http://www.softinterface.com/Convert-PowerPoint/Convert-PowerPoint.htm
Rezulta ca se poate. Deci se poate. Repet: SE POATE.
Mai mult de atat, exista si alte metode, citeste aici:
http://pptgarden.blogspot.ro/......-word.html
Se pot face multe lucruri cu un calculator, totul e sa vrei. Succes!

| TooNight explică (pentru alexmircescu13):

Off, daca imi raspundeai putin mai devreme, iti dadeam tie funda, multumesc mult pentru raspuns, ti-am dat vot. :*

| alexmircescu13 a răspuns (pentru TooNight):

Da-o incolo de funda, important este sa-ti rezolvi problemele cu uneltele potrivite. Succes!