| ș53fan a întrebat:

Am și eu o întrebare:
cred că știți majoritatea de aplicația SweatCoin...
Întrebarea e :Cum naiba mă asociez cu cineva ca să pot primi acei 5 bănuți? Cum procedez?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai linkul ala acelor persoane.

| RobertMoon a răspuns:

E fake aplicația asta, nu știu de ce tot insistați cu prostia asta.

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Și apoi ce face cu el?

| ș53fan explică (pentru RobertMoon):

Nu e adevărat!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-ai trimis o intrebare: "Poftim?" Iti raspund aici ca intrebarea ta a fost stearsa. Iti spuneam acolo ca postarea linkurilor cu SweatCoinul asta este interzisa pe acest site. Aici se numeste spam. Acum ti-au sters linkul dar daca continui vei fi si blocat sau ti se sterge contul. Acesta este un site de intrebari nu de reclama, vanzari, etc. De altfel ai aici o gramada de explicatii: http://bit.ly/2MjmjwG Citeste-le inainte de a posta!

| PopSorin1233333boss a răspuns:

Http://swcapp.com/ws/sorin295973 Dati click ca sa primiti micul bonus de 2000 SWEATCOIN

| Peneee a răspuns:

Sweat Coin -Este vorba despre o aplicație ce te monetizeaza pentru pașii făcuți, dar poți face bani și din refferal.
Aplicația este disponibila pe telefon Ios și Android.
intri pe link-ul asta de pe telefon și te înscrii. Este un link de referral, eu voi primi 5 sweatcoins și tu vei primi ceva bonusuri din câte am înțeles.
Link fără referral : swcapp.uk/i/claudiu260892 Check out this app ???? it pays for walking
Dai acces la GPS și poți începe sa mergi. 1, 000 pași = 1 sweatcoin. Doar ca nu faci chiar 1000 pași reali. Gen, aplicația lor zice ca am făcut 10, 000 pași, dar Samsung Health îmi arata doar 6, 000.
Meniul este unul ușor și va prindeți ușor.

| ș53fan explică (pentru Peneee):

Știu! Oricum mulțumesc pentru răspuns! Oricum nu mai am aplicația! Dar s-ar putea sa o iau din nou și îți voi accesa linkul!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Pentru un sweatcoin câți bani primești?

| ș53fan explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

An auzit, dar nu știu dacă este așa sau nu, dar cică ar fi cam 0.5€/sweatcoin! Poate greșesc...