| ionel27ro a întrebat:

Am si eu o problema.Atunci cand dau sa vad filme in full screen mi se restarteaza calculatorul, si la youtube tot asa face, la orce video face asa.Care ar fi problema de se restarteaza?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Trebuie sa stergi Adobe flashplayer si sa il instalezi din nou. dupa aia din cand in cand mai trebuie si actualizat. funda?

1 răspuns:
| Mirel_8882 a răspuns:

E nasol rau, cateodata ti se blocheaza pur si simplu calculatorul si chesti de astea, am trecut si eu prin astea...
e din cauza penelor de curent, eu mi-am schimbat calculatorul din cauza asta!

ca sa eviti sa se ajunga la asa ceva, cumparati o sursa buna!