| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Xboxul meu 360, consola nu merge cand apas pe acel buton nu reactioneaza, este o problema grava?! s-a stricat de tot, sau il pot repara?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca se aprinde un bec rosu si se vede cu un fel de inel aprins langa el care in mod normal sunt verzi si palpaie de 4 ori cand porneste inseamna ca ti s-a ars pasta termica. Il duci la unu care repara pc-uri si se pricepe sa schimbe pasta dar iti va ranforsa si microcipurile pentru sa si acolo s-au dilatat niste uniuni din staniu care nu permit buna functionare a consolei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Si costa mult? de fapt am sunat pe cineva de la firma de la care am cumparat si a zis sa il duc acolo si il vor trimite la Bucuresti!, sper sa nu coste mult si sa nu fie grav

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreo 250 de RON.