| Popa_Razvan_1995 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de o indrumare in ceea ce priveste controler-ul de PS4.Nu pot sa il conectez cand apas butonul de PS nu se apride consola.Am deschis consola de la buton si tot nu reusesc sa il conectez nici prin cablu nu merge. Daca a mai patit cineva asa ceva va rog sa ma indrumati cu nu gasesc nici o cale de a rezolva problema.

2 răspunsuri:
| Relu2400 a răspuns:

Ai nevoie de un cablo de conectare cu un capat usb si unul tipe b