| bogdanblizzard17 a întrebat:

Am si eu o problema mi-am instalat windows xp sp3 si am instalat tot dar placa audio cand vreau sa o instalez sta se incarca sta un minut si isi da restart doar cand ioncerc sa instalez driver de sunet atat
in rest nu amn problemeva rog sa ma ajute cineva sunt terminat fara sunet va rog din inima sa ma ajutati dau fundita.

3 răspunsuri:
| FtwOldCity a răspuns:

Ia driverul de pe internet in format.rar sau.zip, nu.exe si iti va functiona. Aceeasi problema am avut-o si eu. Daca ai raltek intra pe raltek.com si cauta la downloads

Bafta thumbs up

| bogdanblizzard17 explică:

Scz nu merge ajutati-ma va roggggggggg

| bogdan_8488 a răspuns:

Va rog ma ajuta cineva