| aurora006 a întrebat:

Am instalat, de curand, Windows XP SP2, cel de inainte fiind SP3. Problema imensa este data de faptul ca nu am sunet, nu merge niciun driver audio. Am instalat realtek, la jumatatea incarcarii dandu-si restart la calculator... am instalat si alte drivere, dar nu merg. Inainte, pana sa instalez noul windows, aveam SoundMax. Acum, cand incerc sa instalez, imi apare mesajul "The HDA audio bus is required and not found".
As vrea sa ma ajutati, va rog mult.
Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce ai vrea sa inlocuiesti un Windows bun cu unul mai prost?

| aurora006 explică (pentru Salontanul):

Am ram de 504 MB si sp3-ul ocupa mai mult decat sp2.

| aurora006 explică:

@salontanul
Am ram de 504 MB si sp3-ul ocupa mai mult decat sp2.