| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis 3 mesaje unei persoane pe Whatsapp si numai ultimul trimis apare albastru (vazut), celelalte doua, de mai sus, nu. E un bug? Sau le-a vazut? Nu pot sa intreb persoana respectiva momentan.

2 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Cred ca e bug.Si eu am patit.

| utilizatornou18 a răspuns:

Cu siguranta le-a vazut si pe Primele. Probabil ca asa mai face telefonul figuri sau pur si simplu n-ai avut semnal si s-au trimis dupa. Gen ultimul a fost de fapt primul iar apoi poate au urmat celalalte.