| Bossu98 a întrebat:

Am uitat codul, mai precis Modelul de deblocare la tableta mea Vonino Orin S si as vrea sa stiu cum pot sa o resetez din fabrica deoarece nu este conectata la internet si nu pot folosi contul google! Cine ma poate ajuta cu mai multe informatii, !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar facand ce am spus mai sus, pierzi toate datele adica poze, filme ce ai acolo.Sa scoti sd cardul cand faci asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie net ca sa resetezi din fabrica. undeva in spatele tabletei gasesti o gaurica.Bagi un ac sau o agrafa acolo si tii apasat 2-3 secunde. Daca nici asa nu se reseteaza inchizi tableta, apoi apesi butonul power(cel care deschide) si volumul de sonor +.Tii apasat incontinuu pana apare pe ecran ceva scris, nu mai retin dar pritre altele e si optiunea reset sau restore.dai pe una din ele si gata, astepti.

| Bogdy2k a răspuns:

Solutia lui Ramon2473 e buna ce vreau sa mai adaug este ca probabil nu o sa iti scrie reset sau restore ci o sa ai "Wipe".