| Bossu98 a întrebat:

Am uitat codul, mai precis Modelul de deblocare la tableta mea Vonino Orin S si as vrea sa stiu cum pot sa o resetez din fabrica deoarece nu este conectata la internet si nu pot folosi contul google! Cine ma poate ajuta cu mai multe informatii, Dau Funda,! Multumesc!

2 răspunsuri:
| KittenLover155 a răspuns:

Pai.daca te duci la un magazin de telefoane iti scoate codul si acasa dai la setari si il resetezi. Funda?

| mihai0595 a răspuns:

Incearca prin a apasa simultan pe butuanele de volum si butonul de blocare, va intra in meniul android si o poti resetawinking