| Cosmyn671 a întrebat:

Am un Allview V1 Viper L cumparat recent si cand vreau sa instalez jocuri/aplicatii de pe Google Play imi spune ca am spatiu de stocare insuficient.Am 8Gb memorie interna dar am luat o aplicatie CPU-Z care imi spunea ca pot folosi doar 1, 78 Gb din cei 8Gb.Cum pot rezolva problema? Am o poza cu memoria telefonului http://postimg.org/image/f076it6vt/

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Nu stiu de ce e asa partitionata memoria. Am vrut si eu sa imi iau telefonul asta de la eMAG si cand am umblat pe el si am vazut cata memorie are alocata aplicatiilor, m-am razgandit. Mi-am luat telefonul Wink City si are 5 GB pentru aplicatii

1 răspuns:
| alexalx1234 a răspuns:

Mai bine iti iei altul