| anonim_4396 a întrebat:

Am un Allview X2 Soul Style si nu mai merg butoanele de volum! Daca vreau sa fac screenshot merg, dar ca sa dau volumul mai tare/mai incet nu merge! AJUTOR! Nu as vrea sa risc si sa ii da reboot asa ca...Alte raspunsuri va rog!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Reboot inseamna restart, nu este mare lucru, daca vorbesti cu un specialist in depanare si reparatii calculatoare, telefoane etc. iti va spune ca problemele de software se pot repara in proportie de circa 80% doar restartand dispozitivul!

2 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Poate merge dupa repornire (restart).

| DontHaveUsername a răspuns:

Nu merge dupa restart...Eu voiam sa zic Wipe Data... (Factory Reset)