| anonim_4396 a întrebat:

am un nokia 5310xpressmusic dar nu functioneaza bunoanele de pe margine de la volum nu stiti cum pot sa maresc volumul din alta parte?
o ramas la mijloc se aude incet si daca butoanele nu merg nu stiu cum as putea sa dau mai taresad plzz help. mersi anticipat

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Daca esti intr'un video sau o melodie, atinge pur si simplu ecranul si iti va aparea o bara de volum(si incearca sa iti duci telefonul in service). Spor, Costi!