| Deserth a întrebat:

Am un amplificator Pioneer a 20k cu telecomanda si boxe de podea Pioneer model 5070 le am conectate la canalul A. As dori sa mai cumpar inca doua boxe sa le conectez la canalul B.Am o petrecere cu prietenii cat de curand.Va rog frumos care aveti cunostinte despre ohmi, impedanta.Eu nu prea ma pricep imi este frica sa nu il ard.Ce boxe as putea sa cumpar din magazine ca Flanco, mediagalaxy?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e mai simplu sa inchiriati un bar ceva sau cateva mese intr-un club mai mare?