| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat foto Sony pe care l-am scapat si i s-a spart display-ul. Unde as putea sa il inlocuiesc (in ideea in care se poate inlocui)? El face fotografii, totul este ok, doar ca nu poti vedea ce anume pozezi sad

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Ori cauti pe net daca se comercializeaza pe undeva, dai comanda si apoi te duci cu aparatu si displayul la un service pentru telefoane mobile (de obicei se ocupa si de treburi din astea)

sa nu ii lasi pe ei sa iti dea comanda pentru ca o sa iti puna adaos mare, si nu o sa iti placa sa il platesti mai mult decat face...