| madalinpatrasc a întrebat:

Salut.am scapat pe jos un aparat foto digital Olympus si nu mai arata nimic,display-u e alb tot nu e spart sau stiu eu ce.poze pot face cu el numai ca nu le vad ca e alb display-u. oare ce ar putea fi, so fi desfacut vreo banda?

2 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Display-ul s-a stricat te duci la reparat cu el si se rezolva

| Q69 a răspuns:

Daca aveai vizor era mai usor si cu display stricat
asa ai incercat sa vezi daca mai face poze..ma refer sa faci cateva si sa descarci si asa vezi daca doar display este stricat