| adrianalbota1 a întrebat:

Am un Apple watch seria 3 si i-am terminat bateria, nu l-am mai incarcat can de vreo 3 zile si acum tot imi arata logoul de la Apple si nu se mai deschide chiar daca l-am pus la incarcat.Va rog ajutati-ma repede! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cutezătorul4k a răspuns:

De ex am avut si eu un 4s si nu l am mai incarcat de cateva saptamani/luni si cand l am bagat la incarcat a durat cam 1/2 sa apara un procent de 3%? poate daca il tii la incarcat vreo 2/3 h va merge?

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca i-ai descarcat bateria de tot nu mai poate fi recuperata, du-l in garantie daca mai ai