| Susanu_Riciard_1990 a întrebat:

Am un Asus Zenfone 2 versiunea cu 4gb de ram 5.5 inch si as dori sa imi cumpar un capac flip cover original cu sticla in acel cerc ca in review-ul lui Buhnici am telefonul de peste 2 ani si cand l-am cumparat nu m-am gandit sa imi cumpar o asemenea husa dar acum as dori una deoarece cea pe care o am s-a rupt. Husa trebuie sa poata fi achizitionata in lei romanesti.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si noi ce sa ti face m, cumpără, caută ti pe net huse, oricum intrebarea ta nu am inteles o.