| lipskissmiss a întrebat:

Am un blog de un an pe wordpress si ma gandeam sa cumpar domeniu, dar nu stiu daca merita sa fac asta. Am 7460 de vizualizari si 4460 de vizitatori, am doar 40 de articole si am inceput sa postez in fiecare saptamana. Crezi ca merita sa cumpar domeniu? Cum il cumpar? Ce trebuie sa fac mai exact? De unde?

3 răspunsuri:
| LXandro a răspuns:

Daca ai ajuns sa ai circa 4500 de vizitatori unici pe luna inseamna ca merita sa te dedici, pentru ca asta inseamna ca sunt circa 150 de persoane interesate de ceea ce publici. Mai tarziu poti monetiza fara probleme. Ca sa cumperi un domeniu urmeaza pasii de aici: https://www.edomenii.ro/

| K0sti a răspuns:

4460 de vizitatori intr-un an?

| sltlp a răspuns:

Pe an sau pe luna?
Daca is pe an, nu merita. Daca is pe luna, da.