| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe vizualizari si mai multi subscriberi pe canalul meu de YouTube? Asta poate se intampla pentru ca am inceput sa fac videoclipuri de foarte putin timp, de cam o saptamana +/- 1 zi, nu mai stiu sigur, dar postez videoclipuri in fiecare zi, dar la fel, nu am prea multe vizualizari si am doar 6 subscriberi. Ma puteti ajuta cu sfaturi?

P.S. canalul meu de Youtube, nu este de vloguri, sau de gaming, este ceva mai diferit.

14 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Canalele de genu' nu prea sunt vizionate cel mai cunoscut youtuber roman care face anime-uri e DragonulRed care are in jur de 3k deci dupa cum am spus nu sunt cautate. Ori te reprofilezi ori incerci dar nu cred ca treci prea curand de 1k.
Bafta oricum

| syd2 a răspuns:

PLisssss invata-te sa montezi singur, n-o sa faci cine stie ce doar copiind video-uri de la alte canale si pastandule pe al tau. Uite-te la diferite tutoriale Youtube despre montaj, foloseste programe de montaj gen Sony vegas pro si nu te ingrijora ca sunt versiuni pirateresti si nu trebuie cumparate(dar ai grija sa nu-ti virusezi pc-ul).

| Deaad a răspuns:

Faci continut de calitate si vei avea.
Chestiile astea pe care le postezi sunt ciudate.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Multumesc, dar ciudate in ce fel?

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu m-ai inteles.

"Faci continut de calitate si vei avea".
Mai intai sa il faci si dupa se vor gasi oameni care iti vor aprecia munca.

Am spus ciudate ca sa nu par nesimtit prin utilizarea altui cuvant.

big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Acum am inteles la ce te referi.

| Rommeo a răspuns:

Uite o serie de tutoriale, dar ma indoiesc ca ai sa ai prea mult succes cu ce vrei tu sa faci pe canal, oricum succes.
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| 0Alexander0 a răspuns:

Cum se numeste canalul?

| 0Alexander0 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu m-am abonat big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru 0Alexander0):

Multumesc frumos! Ce parere ai despre videoclipuri? Sunt cat de cat acceptabile?

| 0Alexander0 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, mie mi se par bine realizate, desi nu prea am habar de anime. Probabil cine are va intelege mai multe ca mine.Bafta la subscriberi! Nu am experienta cu Youtube, nu prea stiu cum sa te ajut decat sa ma abonez laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru 0Alexander0):

Multumesc pentru sinceritate. Abia sunt la inceput, deci o sa mai dureze pana o sa ajung macar la 20 - 30 de subscriberi. happy

| 0Alexander0 a răspuns (pentru Mayhem666):

Bafta multa, hai ca facem chat laughing