| AntonioDumeIoan a întrebat:

Am un calculator mai vechi si mi-am bagat net pe el si videoclipurile merge cam sacadat si jocurile de pe net calculatorul are

1, 20 ghz, amd duron, 375, 5 mb ram

vreau sa raspunda doar cei care stiu urgent

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

PC-ul tau este foarte batran pentru anul 2013. Sfatul meu este asa: fie inveti si schimbi sistemul de operare cu un linux special precum Puppy Linux sau Kubuntu(de preferat primul). Insa sa nu te asepti la minuni.

3 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Ăsta-i calculator antic bun de dat la porci să-l mânânce.

| ralukagirl a răspuns:

Iti trebuie o placa video mai mare o Nivida de 64 de mb macar daca are slot AGP happy si o sa se miste bine

| Intruder19 a răspuns:

E din cauza PC-ului foarte slab pentru anul 2013. Adobe Flash consuma foarte multe resurse.Nu prea ai ce adauga la PC-ul asta.