| IrinaCamelia a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au abonemanet pe voyo big grin Cum va merg videoclipurile? Conteaza si calculatorul sau merge bine pe orice tip de calculator? As vrea sa urmaresc live o emisiune si vreau sa stiu daca as inregistra mi-ar merge bine? Se intrerupe sau blocheaza sau merge bine big grin Funda cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| K4sZz a răspuns:

Calculatorul nu conteaza. Conteaza conexiunea la internet. Dar desigur nu trebuie sa ai calculator dala vechi care se misca greu. Daca internetul este bun este totul ok