| orosdoru a întrebat:

Sal TPU.De ce imi merg sacadat videoclipurile de pe youtube.Si cand misc mouse-ul merge sacadat si sunetul.Codecuri am,
virusi nu am netul imi merge binisor ce trebuie sa fac? FUNDA URGENT

14 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Actualizeaza driverul placii video.

| orosdoru explică (pentru WR104):

Cum il actualizez?

| WR104 a răspuns (pentru orosdoru):

Ai nevoie de un program gen drivergenius sau driverdoctor parca ii zicea.

| orosdoru explică (pentru WR104):

Si cum il folosesc driver genius? Parca l-am mai instalat si nu am stiut cum sa il folosesc

| WR104 a răspuns (pentru orosdoru):

Este foarte simplu dupa instalare si deschidere program ii dai sa analizeze ce drivere ai neactualizate si mai apoi actualizarea driverelor.
Am impresia ca trebuie licenta pentru programul asta poate gasesti alta varianta free care sa faca acelasi lucru daca nu resusesti sa instalezi driver genius cu licenta adica sa faci rost de un cod pentru activare.

| orosdoru explică (pentru WR104):

De unde pot sa fac rost de un cod ca am cautat dar n-am gasit.Alt program de update al driverelor nu mai stii?

| orosdoru explică (pentru WR104):

Si la driver detective imi cere registration key. Ceva program fara sa imi ceara coduri sau ceva nu mai stii? Am mare nevoie

| WR104 a răspuns (pentru orosdoru):

Ti-am dat adresa aia sunt mai multe rezultate nu doar pentru driver detective vezi care ti se potriveste sau pur si simplu scrie tu la google Genius driver sau driver detective free.

| Alexandru1826 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si inslaleazati nod32 antivirus5

| TudyCFR a răspuns:

Raspunsul este bun reinstaleaza windows dar s-ar putea sa fie si ceva probleme pe interior deoarece eu am calculatorul nou si imi sacadeaza la fel ca si tie dar problema mea este ca ii prea slab procesorul. Daca nu iti merge dupa ce faci windows du-l la reparat.

| orosdoru explică (pentru TudyCFR):

Am folosit nod32 dar imi mergea foarte slab pc din cauza ca tot scana incontinuu. Windowsul degeaba il fac ca tot asa merge

| PiTbuLuL a răspuns:

E de placa video poate ai doar placa integrata si de asta. ca de obicei videoclipilurile hd merg mai greu.
Sall BAFTA!happy

| Băă_Ioana_1952 a răspuns:

Dacă ai Google Chrome, intrii la START- Unistal Program, apoi cauţi google chrome si dai dubluu click, şi apoi OK, fundă?