| PauliucIuli a întrebat:

Am un card sd care nu mai merge ...la inceput mi-o spus ca ii deteriorat si l-am formatat si de acolo s-a dus...
1. imi scrie **no media**
2. nici nu mai pot sa-l formatez.

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa ii fac eu am 4 astfel de carduri si nu functioneaza nici unul iti recomand sa cumperi altul.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, am părut si eu la fel, anul trecut, cu un card vechi. Vezi ca are o chestiuta mica, galbena ib laterala, poate e blocat. Mie îmi dădea eroare pe cameră, pe laptop nu.l găsea. Am încercat pe laptopul vechi din 99' si se pare ca l.a gasit, am dat o formatare de acolo si a mers, nu.l arunca încă, nu se stie cum isi revine prin minune, sau poate nu e compatibil cu ce ai tu acum.

| PauliucIuli explică:

Faza ii ca o mers si nu o facut figuri