| aldx a întrebat:

Sal TPU. am un card san disk de 512 mb. am vrut sa bag muzica pe el si l-am conectat la tableta si tableta la pc prin cablu usb...

l-am bagat. mi la citit, apoi scria card deteriorat am scos tableta si am incercat sa-l formatez da nu merge si am si o boxa mini mp3 si nu mi-l citeste si nici tel. ce pot face,. doar le tableta imi scrie ca este deteriorat

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

EaseUS Partition Master acolo o sa-ti zica daca e hardwer sau softwere problema hardwer il arunci softwere ii faci o defragmentare o formatare si daca sticul sau cardul e de 512 il faci mai mic il faci de 500mb