| Alyn1998 a întrebat:

Am un dvd player Philips si am un stick usb cu muzica. Are usb happy. Dupa ce bag stickul îl citeste bine dar scrie acolo pe ledul ala STOP. Si nu stiu sa il pornesc. Funda si recunostinta a 17 persoane big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Diana_2000 a răspuns:

Hei! Si eu am un DVD player Philips si mi se intampla la fel laughing eu apas intruna pe sageti si pe "ok" de la telecomanda in ordine diferita pana porneste laughing)))) incearca si tu :* laughing