| Cristian2003 a întrebat:

Am un fifa 17 pe xbox 360, dar grafica este foarte urata, cum pot face sa vad mai bine aspectul jocului?(joc pe televizor)

2 răspunsuri:
| Nicolae_Alberto_1996 a răspuns:

Totul tine de cum ai băgat cablurile in televizor. Verifica daca sunt băgare corect. Dacă sunt băgare corect si tot asa o sa se vada, înseamnă că trebuiesc schimbate

| CuriousStuff a răspuns:

Aia e grafica de pe xbox 360, fiind o consola mai veche nu stiu ce pretentii mari ai de la ea... Nu o sa fie la fel ca pe un one, sau pe pc, asta e clar...