| anonim_4396 a întrebat:

Am un HTC M7 si nu pot accesa Google Play, imi spune ca "A aparut o problema de comunicare cu serverele Google.Incercati din nou mai tarziu.". Mentionez ca am o conexiune buna la internet iar contul functioneaza pe PC. Vreo idee de ce nu functioneaza si cum as putea sa il "repar"?

10 răspunsuri:
| RaduDavid a răspuns:

Incearca sa il resetezi.

| Şaptepăcate a răspuns:

Vezi daca e data si ora pe setari automate, daca nu e data corecta nu te lasa sa intri pe magazin

| Papitoiarfistiphone a răspuns:

Trebuie repornit si merge perfect, sau daca nu merge asa incearca o resetare din recovery.Dar mai poti face ceva reseteaza conexiunea wifi bafta

| NumePublicExistent a răspuns (pentru RaduDavid):

Am incercat sa il resetez si imi porneste team win recovery project, chiar nu-mi place.

| NumePublicExistent a răspuns (pentru Şaptepăcate):

Am verificat, nu e din cauza asta.

| NumePublicExistent a răspuns (pentru Papitoiarfistiphone):

Am incercat sa il resetez si imi porneste team win recovery project, chiar nu-mi place.Am resetat si conexiunea wifi, tot nu merge.

| Silviu_Silviuu_1988 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema?

| TopceanuAndre1993 a răspuns:

Imi Poti zice si mie cum ai rezolvat am aceiasi Problema ca Tine.
Te rog mult

| Originalo_Pista_Mafyoto_2003 a răspuns:

Salut te rog poți sa spui Cum ai reușit sa rezolvi problema te rog...

| Originalo_Pista_Mafyoto_2003 a răspuns:

Salut poți sa îmi zici și mie Cum l-ai reparat te rog...