| CatalinDNK a întrebat:

Am un Huawei p9 lite 2017. Stateam pe Youtube si ma uitam la un videoclip. Dintr-o data s-a blocat si am apasat pe buton ca sa se inchida si cand am apasat din nou pe buton ca sa se deschida, nu se mai deschidea. Nu stiu ce sa fac. Help!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a defectat, poate s-a supraincalzit si s-a ars procesorul.
Du-l la un service pentru depanare!

| CatalinDNK explică (pentru Bula):

Off, asta imi mai lipsea laughing))

| Mitat_Menabit_1954 a răspuns:

Ții îndelung apăsat butonul de pornire, aștepți până repornește, poți repeta de 2 sau 3 ori, apoi în setări te duci jos de tot la sistem și îl resetez la setările din fabrică. La mine se bloca iar până l-am ști s și am scos un card de memorie de 8 giga care nu era ce trebuie și acum tel. merge petfect