| TheGrooveStreet a întrebat:

Am un iphone 3GS si de vreo 4 zile nu se mai incarcasad, pur si simplu il bag la incarcat si nu imi arata nici o reactie, la pc la fel. Am reusit pana la urma sa il fac sa se incarce doar atunci cand l-am stins si l-am aprins. L-am vazut ca a vibrat cand a aparut logo-ul cu Apple si mi-am dat seama ca se incarca. Toate bune si frumoase dar daca decuplez incarcatorul si il bag din nou tot nu merge. La pc nu merge deloc acum sa il conectez. Nu stiu ce sa mai fac. Putin ajutor?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Du-te la un GSM, cred că ai probleme cu soft-ul sau cu bateria(acumulatorul).

| allecson a răspuns:

Poate spatiul pentru incarcator nu mai este bun sau poate incarcatorul..incearca alt incarcator de iPhone la 3gs-ul tau sau incearca incarcatorul tau la alt 3gs. Daca nu merge apeleaza la un service! Secces!