| LegoWar a întrebat:

Am un iPhone 4 abia cumparat si as vrea sa stiu daca pot sa-mi bag melodii pe el cu converterul nu de pe itunes

Răspuns Câştigător
| valord21 a răspuns:

Am si eu un Iphone4 si m-am gandit mult la asta si am ales converter deoarece pe Itunes trebuie sa dai un dolar sau ceva de genu depinde si de tine ai bani sai dai pe melodii sau vrei sa faci rost de melodii ieftin si gratis daca ai ales converter iti dau un converter pe care il folosesc si eu: Free Youtube to Mp3 Converter de la dvdvideosoft si tot acolo mai o gramada de convertere interesante gen poza normala devine 3D bafta sper ca tiam putut fi de folos.