| FlorinCiokan a întrebat:

Am un iPhone 5s recent cumparat. Si primesc intr-una mesaje de la 333 sunt pe reteaua Orange cu Ne pare rau... nu ai credit pentru a trimite acest mesaj... Nu am trimis nici un mesaj. Ce fac?

4 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Te duci la ei la Orange si le spui exact cum ai spus si aici

| FlorinCiokan explică (pentru Saveluc):

Serios? Crezi ca daca voiam sa ma duc mai puneam intrebare?

| Saveluc a răspuns:

De ce nu te-ai dus la ei fara a mai pune intrebari? Crezi ca noi suntem mai speciali decat acelor de la Orange?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este posibil ca aceste mesaje sa le primesti datorita aplicatiilor Facetime si iMessage. Acestea trimit automat 2 mesaje internationale pentru a se configura, iar daca nu ai credit in cont, primesti aceste mesaje. Iti recomand sa opresti functiile, sa faci o sincronizare cu iTunes si sa reporneti telefonul.

O zi buna,
Orange Helper