| Pricopi a întrebat:

Am un laptop accer si când intru in magazin play si instalez o Aplicatie imi da cod eroare0x800370003

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai instalat fifa 15, e joc de pc.Pe google play sunt jocuri exclusiv pentru android. Dupa ce descarci un joc de pe google play si vrei sa il instalezi, iti da eroarea asta deoarece nu poti baga joc de android pe windows. daca neaparat vrei sa joci jocuri de android, poti descarca mai intai Bluestacks. Dupa ce instalezi Bluestacks, il deschizi si iti va aparea o tableta, sau telefon pe ecran cum vrei sa zici.acolo la functia search, cauti google pay, te loghezi pe un cont de google + ca si pe telefoane si cauti jocul dorit.Se va instala numai in bluestacks, acolo gasesti si acolo vei juca acel joc, pe bluestacks.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si tu ai inpresia ca pe magazin play gasesti aplicatii de pc? Prietene, ce se poate instala de acolo ( tot ) sunt aplicatii de android!

| Pricopi explică (pentru Jipa95):

Doamne daca eu am instalat fifa15 si mergea acum dc ami da eroarea asta?