| blablalllllaaaaa a întrebat:

Magazin play imi face figuri... Adica intru dau si deschid o aplicatie dau sa o instalez si imi apare o linie albastra cu "se descarca ". L.am lasat 10 ore si tot nu sa descarcat... Ce ma fac? Dau funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa muti aplicatiile (care se pot muta ca nu toate merg) pe card SD. Apoi reincearca. Daca nu merge fa urmatoarele: https://support.google.com/......er/6241347

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca link-ul apare cu pauze. Cred ca intre "troubleshooter" si "/". Sa o stergi pauza cand il copii in browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica metoda de descarcare/actualizare a aplicatiilor. Poti as astepti si 50 de ani daca descarcarea asteapta sa te conectezi la wifi. Vezi in setarile aplicatiei magazin play si bifeaza "actualizeaza automat mereu. Se pot aplica taxe pentru date ".

Apoi ai sa vezi ca iti descarca.

| CrystyCRS a răspuns:

Pai e posibil sa nu ai memorie suficienta, mai bine incearca sa descarci alt joc care ocupa mai putin dupa imi zici daca ti-a mers.

| Alexandru20010 a răspuns:

Mai bine incarca de pe google 1 Mobile Market.